Vokalinė – instrumentinė grupė „Randeo Anima”

Randeo_Anima

Randeo Anima (reikšmė: Atsidavęs visa siela) – tai mėgėjiška vokalinė – instrumentinė jaunimo grupė. Grupė įkurta 2008 metais ir jungia 5 – 23 metų amžiaus vaikus ir jaunimą iš Paberžės, Glitiškių ir Pikeliškių apylinkių. Randeo Anima savo veiklą pradėjo kaip parapijinis choras prie Paberžės Švč. Jėzaus Širdies Bažnyčios. Grupę įkūrė 6 asmenys. Grupės repertuarą sudaro  įvairių tematikų literatūrinės-muzikinės programos, kurias jungia muzikinių kūrinių atlikimas lenkų, lietuvių, anglų kalbomis, eilėraščių deklamavimas, vaidinimai.
Grupę sudaro apie 19 dalyvių. Iš jų – 2 grojantys gitaromis, 1 – perkusininkas, 1 – klavišininkas, likusieji – vokalistai.
Grupė dalyvauja kalėdinių programų, koncertinių programų peržiūrose, kituose organizuojamuose renginiuose. Kasmet dalyvauja minėjimuose žuvusių tautiečių pagerbimui Glitiškių kapinėse.
Visus grupės narius jungia ne tik muzika ir dainavimas, bet ir bendras laisvalaikio praleidimas. Kartu vyksta į ekskursijas, iškylas. Vasaros vakarus dažnai praleidžia su gitaromis prie laužo.

Vadovė: Augustyna Greitiun.
El. paštas: augustynagrey@gmail.com; Tel.: +37068538364.