Senjorų vokalinis ansamblis „Pogoda“

Pogoda_2015_05

2011m. rugsėjo mėn. buvo įkurta senjorų bendruomenė „Optymiści”, kuri pradėjo savo veiklą Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre.
Po dviejų metų (2013m.) dalis bendruomenės senjorų susibūrė į vokalinį ansamblį tokiu pačiu pavadinimu – „Optymiści”. Ansambliui vadovavo Vladislava Rasulova.
Pirmas pasirodymas įvyko dviejų metų veiklos sukakties proga. Ši data ir yra ansamblio gimtadienis.
Senjorų ansamblis koncertavo ne tik savo miestelio gyventojams, bet ir kitose Vilniaus rajono vietovėse: Veriškėse, Sudervėje. Lapkričio mėn. 2013m. ansamblis aplankė Latvijos draugus Daugpilyje, kur taip pat teko koncertuoti.
Nuo birželio 2014m. kolektyvui pradėjo vadovauti p. Hieronim Černis, kuris per trumpą laikotarpį praturtino ansamblio repertuarą populiariomis lenkų liaudies, Vilniaus krašto bei savo kūrybos dainomis.
Su nauju vadovu ansamblis koncertavo Jauniūnuose (Širvintų r.), Šalčininkų mieste, Sužionyse, dalyvavo derliaus šventėje Pikeliškėse.
Senjoro dienai (2014m. spalio 5d.) buvo paruošta programa iš trijų dalių: derliaus šventei skirtos dainos, patriotinės dainos bei linksmoji dalis.
Užgavėnėms skirtas koncertas įvyko Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre.
Nuo 2015m. birželio 1 d. ansambliui vadovauja Stanislav Mažeiko. Ruošiamas naujas repertuaras iš lenkiškų, lietuviškų ir rusiškų dainų.
Nutarta pakeisti ansamblio pavadinimą į – „Pogoda”.

Ansamblio vadovas: Stanislav Mažeiko, tel. nr.: 8 687 78 388.