Liaudiškų šokių ansamblis „Perła”

Perla_07

Liaudiškų šokų ansamblis „Perla“ iš Nemenčinės – tai didžiausias liaudiškų šokių ansamblis Vilniaus rajone. Penkiose amžiaus grupėse šoka beveik 135 vaikų ir jaunimo nuo 5 iki 21 metų. Tai yra lenkų, rusų ir lietuvių mokyklų 1-12 klasių moksleiviai, taip pat darželinukai ir studentai. Dauguma šokėjų lanko Nemenčinės Konstanto Parčevskio Gimnaziją, tačiau yra ir moksleivių iš 7 kitų, mažesnių ir didesnių mokyklų.

Ansamblis daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. Kasmet „Perla“ dalyvauja daugiau nei 30 įvairių renginių. Tai yra festivaliai, koncertai, šokių konkursai ir tradicinės Vilniaus rajono šventės. „Perla“ yra daugkartinis įvairių šokių konkursų, varžytuvių, vykstančių Vilniaus rajone ir kitose Lietuvos vietovėse, laureatas. 2016 metais ansamblis laimėjo Televizijos šokio projektą „Kadagys“. Per 11 savo gyvavimo metų „Perla“ daugybę kartų atstovavo Lietuvą ir Vilniaus rajoną festivaliuose Lenkijoje, Baltarusijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Makedonijoje ir Čekijoje.

Ansamblio repertuarą sudaro lietuvių, lenkų, Vilniaus krašto, rusų, ukrainiečių, moldavų, gruzinų, italų ir latvių liaudiški šokiai.

Meno vadovas ir choreografas – German Komarovski, tel. nr.: +370 656 22 047.

Choreografai: Olga Valentynovič, Eva Bartusevič ir Ervin Mečkovski.